Karolina Jarmołowicz - ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry! 

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę bo to znaczy, że zastanawiasz się nad podjęciem terapii. To pierwszy wspaniały krok do zmiany tego, co sprawia Ci problem i cieszę się, że rozważasz podjęcie go ze mną.

Zapraszam Cie do odwiedzenia otworzonego przeze mnie Ośrodka CENTRUM, gdzie wraz z grupą specjalistów dbamy o zdrowie naszych pacjentów.

kliknij: Ośrodek CENTRUM

Pracuję w podejściu integracyjnym – w swojej pracy korzystam z różnych nurtów teoretycznych. Podejście i metody dostosowuję do indywidualnych potrzeb moich Klientów. Korzystam też z systematycznej superwizji u certyfikowanego superwizora Jolanty Siechowicz - certyfikat superwizora PSPI.

W zakładkach opisuje swoje doświadczenie zawodowe i wykształcenie, abyś mógł lepiej mnie poznać zanim zdecydujesz się umówić na spotkanie.

Szansa na bycie terapeutą jest dla mnie przywilejem, który mogę doświadczyć poprzez autentyczne spotkanie z drugim człowiekiem. Największą satysfakcję w pracy terapeutycznej i pomocowej sprawia mi towarzyszenie Klientowi w jego podróży w głąb siebie. Jest to fascynujące przeżycie, które za każdym razem zmienia również mnie samą.