Prowadzę praktykę prywatną: 

Karolina Jarmołowicz - ZnanyLekarz.pl

kliknij: Ośrodek CENTRUM

Udzielałam pomocy psychologicznej w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie realizującym zadanie “Ogólnopolskie Pogotowie na Rzecz Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe.

Odbyłam staż kliniczny na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego.

Prowadziłam zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Środowiskowym Domu Samopomocy przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów.

Uczestniczyłam w organizacji zajęć oraz prowadzeniu terapii psychologicznej, logopedycznej, muzyczno-ruchowej, plastycznej oraz rehabilitacji, dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Białej Podlaskiej oraz pracy z dziećmi w Fundacji Ocalenie w Warszawie.

Zdobywałam doświadczenie w pracy interwencyjnej z osobami zgłaszającymi się i przebywającymi w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “DOM”. 

Zanim poświęciłam się świadczeniu pomocy psychoterapeutycznej, przez 15 lat zajmowałam się marketingiem, strategią, efektywną komunikacją, budowaniem strategii marek oraz wprowadzaniem ich na polski rynek i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pracowałam w polskich i międzynarodowych koncernach, agencjach reklamowych oraz mediach.